עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

מגשי אירוח - שאלות ותשובות

דוא הדפסה PDF

אוכל לאירועים המוגש על גבי מגשי אירוח משדרג כל אירוע. הוא מתאים במיוחד לאירועים קלילים , אירועים שבהם אנשים אוהבים להסתובב, לפגוש עמיתים או חברים, להחליף דעות ולנהל שיחות. זוהי צורת הגשה חדשה שרבים עדיין לא מכירים. כדי להכיר היטב את השיטה פנינו אל המומחים וביקשנו תשובות לשאלות נפוצות.

האם מגשי אירוח מכילים אוכל פחות איכותי מאשר מנות המוגשות בהגשה אישית?

בהחלט לא. אומנם מגשי האירוח מבוססים על העיקרון של מראה עיניים, של עיצוב יוקרתי ומושך, אך בסופו של יום כולם רוצים לאכול אוכל טעים. במגשי אירוח, הסגנון שונה, אך בטעם ובאיכות אין הבדל.

האם יש חשיבות מרובה לעיצוב המגשים?

ברור. מגשי אירוח בנויים על העיקרון של עיצוב מרהיב ויוקרתי. המציאות מלמדת כי אוכל המוגש בצורה מעוצבת ומפתה גורמת לאורחים ליהנות יותר מהאוכל.

האם בהגשה באמצעות מגשי אירוח יש צורך במלצרים?

זה תלוי במארחים. יש מארחים המעדיפים לוותר על המלצרים ויש כאלו המעסיקים מלצרים כדי שיסתובבו בין האורחים עם המגשים ויציעו להם טעימות.

השוק רווי בחברות קייטרינג, איך נדע לבחור את החברה הטובה ביותר?

כמו בכל דבר גם חברות קייטרינג בוחרים לפי המלצות. גם הוותק והניסיון הם פרמטר מרכזי בבחירת החברה. שוק הקייטרינג הוא שוק קשה, חברות רבות מתחרות בו. חברה שהצליחה לשרוד את השוק זמן רב ולצבור ותק, היא ודאי חברה טובה ומומלצת.

למה כדאי לי לבחור מגש אירוח?

למגשי אירוח יש יתרונות רבים. הם מציעים מגוון של מאכלים בסגנונות שונים. כל אורח יוכל למצוא בו את האוכל שהוא אוהב. אם יש לכם אורחים צמחוניים הם יבחרו את פלטות הירקות או את הפשטידות. מי שאוהב בשר, יוכל למצוא מגשים ועליהם נתחי בשר, וגם הקינוחים יהיו מגוונים.

איזו צורת הגשה זולה יותר?

בדרך כלל הגשה באמצעות מגשי אירוח זולה יותר מאשר הגשה של מנות אישיות. אתם חוסכים את עלויות המלצרים והעיצוב וגם את כמויות האוכל. סביר להניח כי לא כל אורח יאכל שלש מנות מלאות כמו בהגשה אישית, תוכלו להזמין כמויות קטנות יותר של אוכל ולחסוך כסף.

עדכון אחרון ב-רביעי, 15 פברואר 2017 19:54  

פינת הטיפים

שמלות כלה הם דבר מהמם אך יותר חשוב שיהיה לך נוח באירוע שלך את הולכת לקפוץ ולהשתולל דאגי להביא לך עוד הופעה יותר נוחה לריקודים


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.