עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

בר מתוקים

דוא הדפסה PDF

זו כבר לא סתם עוד אטרקציה, בר מתוקים הפך בשנים האחרונות לדבר חובה בכל אירוע, המתיקות והיופי שבצבעים הופכים את האטרקציה הספציפית הזאת למשהו מיוחד שכל אורח רוצה לבוא לראות ולטעום.

כל סוגי הממתקים בבר

שיפודי ממתקים, מפלי שוקולד, מטבעות שוקולד, מינים וסוגים רבים של סוכריות, שיפודי ממתקים כל אלה רק חלק מהדברים שניתן למצוא היום בבר מתוקים איכותי ופעיל.

אמנם הבר מיועד לגילאים קטנים יותר אך לא פעם תמצאו גם מבוגרים עומדים בתור ומחכים לקבל שיפוד ממתקים גדוש במרשמלו וכל מיני טובין

"אטרקציה זאת מתאימה כמעט לכל סוג אירוע כגון ברית/ה, בר/ת מצווה, חתונה וגם חפלות למינהם ועד למסיבות רווקות וזה בעצם גם מה שמייחד את סוג האטרקציה הזאת היכולת להגיע אל כולם כי הרי בסופו של יום כולנו ילדים קטנים באיזשהו מקום" כך אומרת לינוי יעקובי מנכ"לית פלאש בר חברה להפקת אטרקציות לאירועים.

שיפודי ממתקים וסוכריות

ישנם ברי ממתקים שנותנים אופציה לייצר של ממתקים רווים אלכוהול למבוגרים שבינינו שרוצים לחוות עוד סוג של הנאה על רחבת הריקודים בנוסף קיימת אופציה כיום לקבל בר ממתקים עם מגוון רחב של סוכריות ללא סוכר לשומרי גזרה ובריאות שביננו.

לסיכומו של עניין בר מתוקים הינה אטרקציה מלהיבה, משדרגת ומומלצת לכל אירוע ולכל גיל אך יותר חשוב מכך הוא להינות באירוע.

המאמר מוגש בחום מטעם פלאש בר מתוקים אטרקציה שלא שוכחים.

 

עדכון אחרון ב-שני, 10 נובמבר 2014 09:49  

פינת הטיפים

שמלות כלה הם דבר מהמם אך יותר חשוב שיהיה לך נוח באירוע שלך את הולכת לקפוץ ולהשתולל דאגי להביא לך עוד הופעה יותר נוחה לריקודים


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.