עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

מועדון למסיבות בת מצווה

דוא הדפסה PDF

מועדון למסיבות בת מצווה – אטרקציות בלתי פוסקות


כיום כבר אין צורך להציג את מועדוני הבת מצווה, שהפכו לאחד מן הטרנדים הפופולאריים ביותר בקרב בנות השתים עשרה. אם פעם עוד היה מקובל לחגוג את בת המצווה בחוג המשפחה במסיבה מצומצמת בבית, הרי שכיום בלי מועדון למסיבות בת מצווה קשה לחשוב על אירוע שיעמוד בדרישות של שכבת הגיל הזה שבין ילדות לבגרות. ההורים נהנים מכך שכאב הראש הקשור בהפקת האירוע נחסך מהם, והמוזמנים נהנים מאטרקציות בלתי פוסקות כיד הדמיון הטובה.

עבור רבים מהווה כניסת כלת הבת מצווה לאולם את שיא הערב, בדומה לכניסה לחופה באירוע חתונה. מועדון למסיבות בת מצווה יכול לאפשר לילדה להיכנס בכל צורה עליה חלמה, כמו למשל נישאת על גבי אפיריון, רוכבת על סוס, מלווה ברקדנים ולהטוטנים ועוד ועוד.

חגיגת בת מצווה במועדון מבטיחה הנאה בלתי פוסקת לחוגגים מכל הגילים. רחבת הריקודים היא ללא ספק לב האירוע, ושם תמצאו שפע של אפשרויות לאטרקציות והפתעות. מופעי לייזר או זיקוקים, שילוב של קונפטי או בועות סבון, משחקי תאורה ועשן, כל אלה הם רק חלק ממה שיציע לכם מועדון למסיבות בת מצווה כדי להפוך את רחבת הריקודים למקום שבו ההנאה אינה נגמרת. את המוזיקה עצמה יכולים ללוות גם מסכי וידאו ובהם מוצגים קליפים של השירים, וגם כאן אפשר לגוון ולהפתיע. למשל, אחת האטרקציות שמציעים מועדונים לבת מצווה היא הפקת קליפים אישיים הקשורים לכלת השמחה. צוות המועדון יכול לסייע ביצירת קליפ הפתעה בשיתוף חברותיה ובני משפחתה של החוגגת, וכמובן לדאוג לכך שהיא לא תדע על כך כלום עד לרגע המתאים.

בסיום החגיגה מציע כל מועדון מזכרות אישיות לכל חוגג. תוכלו לבחור אטרקציות כמו תמונות וקריקטורות של המוזמנים אשר אותם יציירו אמנים שיסתובבו בין החוגגים, מגנטים ועליהם מסרים אישיים ועוד שפע של הפתעות. לסיכום אפשר לומר בוודאות כי מועדון המתמחה בתחום של הפקת, ארגון ואירוח מסיבות בת מצווה הוא האופציה האידיאלית לכל מי שרוצה שחגיגת הבת מצווה תהיה ייחודית ותישאר בזיכרונם של האורחים (ובעיקר בזיכרונה של כלת השמחה) למשך שנים רבות.

 

פינת הטיפים

בעיצוב אירועים חשוב מאוד לשים לב לסוגי הפרחים ולמידת הטריות שלהם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.