עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

שיגעון הקריוקי

אם יצא לכם פעם לשיר קריוקי במועדון או במסיבה פרטית של איזה חברה, בטוח גם אתם התאהבם בטרנד הקריוקי ששתף את ישראל בשנים האחרונות. משהו שתחילה נראה מאוד פשוט שהרי מדובר בסך הכל בפלייבק שרץ ברקע עם המילים גורם לנו להרגיש ממש כמו זמרים אמיתיים העומדים מול הקהל שהגיע לצפות רק בנו. יכול להיות שזה קשור בזה שאנחנו פה בישראל אוהבים את זה שכולם מסתכלים עלינו או בעצם, אנחנו פשוט אוהבים לנסות ולגנוב את ההצגה בכל אירוע רב משתתפים.


אנשים רבים, צעירים ומבוגרים הבינו שמדובר באטרקציה שמתאימה ממש לכל אירוע, גם הילדים מתחברים לזה (ליתר דיוק לא יעזבו את המיקרופון לאורך כל האירוע) והמבוגרים ישחקו אותה בהתחלה שהם מתביישים לשיר אך כעבור שעה וכמה כוסות אלכוהול ישירו כל שיר בזיופים נמרצים. מעבר לכל זה קריוקי הוא ממש המגבש הלאומי שלנו, כאשר אנשים מתחילים לשיר הם נפתחים הרבה יותר ונעשים חמים יותר אחד לשני, באירוע שבו יש מספר מיקרופונים ניתן לשיר שירים כמה אנשים ביחד או דואטים מה שיתרום עוד לאוירת הפתיחות והצחוק.

כיום, בשביל לארגן מסיבה פרטית לא חייבים שתיהיה סיבה כלשהי. החבר'ה פשוט נפגשים באיזה בית שותים איזה כמה דרינקים ומתעדכנים מה חדש. כאשר רוצים לציין אירוע חגיגי כלשהו לרוב מקרינים בו מצגת מרגשת בה משלבים כל מיני שירים למצגות. תמיד זה כייף לקבל מתנה מהחברים הקרובים שלך ובמצגת אתה חווה את זה עם כל החברים הקרובים אלייך ונזכר בתקופות שונות שעברת עם אנשים קרובים בחיים.

אם גם אתם התאהבם בשירה הבלתי נפסקת הזו תתחילו להתאמן, כיום ישנם קליפים רבים של קריוקי בחינם המסתובבים ברשת. אתם יכולים להציץ בהם קצת ולאחר זמן לא רב לארגן ערב שכזה גם אצלכם בבית עם כל החבר'ה, הרי מה כבר יכול להיות רע בלהעביר ערב של כייף עם כל החברים הקרובים?

 

 

פינת הטיפים

בעיצוב אירועים חשוב מאוד לשים לב לסוגי הפרחים ולמידת הטריות שלהם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.