עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

ירח דבש

דוא הדפסה PDF

מתככנים את החתונה הכי טובה שיש ? עם האטרקציות הכי מעולות ? האוכל הכי טעים ? והשמלה הכי יפה? מה עם ירח הדבש? אל תשאירו לכם זמן קצר לתכנן אותו כי טיול ירח דבש הוא טיול של פעם בחיים כשאתם מתרגשים  ונמצאים עוד בראש של החתונה , לאן לטוס בירח דבש?

טיול של ירח דבש צריך להיות רומנטי ומרגש כדי להרגיע מהלחץ של החתונה ולקרב בין בני הזוג עוד יותר , כמובן שהחתונה היא השיא  של הקרבה ההנאה והחיוכים שלכם בזוגיות אבל אל תשכחו שירח הדבש ממשיך את הכיף הזה אל תוך האינטימיות האישית שלכם. הטיסה המומלצת לירח דבש היא טיסה לפריז משום שפריז נחשבת לעיר רומנטית במיוחד שמעניקה אווירת אוהבים בזכות הנופים היפים שלה ,האורות שמוארים בכל מקום בשעות הלילה באווירה נעימה והאטרקציות שלה. בפריז תוכלו לטייל ותוך כדי הליכה בסביבה שקטה וכיפית תוכלו לתכנן את החיים שלכם או לפחות לדבר עליהם ברוגע ונעימות ולסגור את כל הפינות שצריך עד שחוזרים חזרה לארץ להתחיל את החיים האמיתיים יחד כזוג נשוי.

מלבד טיסה לפריז תוכלו להזמין גם טיסה לפראג או טיסה לתאילנד , תלוי מה החוויה שאתם רוצים לעבור , אם אתם מעוניינים לטייל ולבלות חיי לילה מטורפים תזמינו טיסה לתאילנד , אם אתם רוצים קצת שקט ואווירה רומנטית כמו שהזכרנו קודם תזמינו טיסה לפריז.

טיסות לפריז במיוחד אם הן למטרות של ירח דבש צריכות להיות מתוכננות היטב . עליכם להבין שזה טיול שלא יחזור על עצמו והוא מציין תחילת דרך חדשה ביניכם , לכן השקיעו את המיטב כדי לראות את המקומות היפים ביותר , לאכול את האוכל הטוב ביותר ולבלות בכל מקום שרציתם אי פעם.
תכננו את הטיול החל משדה התעופה ועד סוף הטיול כמו: מסעדות מומלצות , פאבים מומלצים , יעדים שכדי לראות. אל תבואו מופתעים ותתחילו לשאול מקומיים לאן מומלץ ללכת למרות שגם זה אפשרי , קצת ספונטאניות זה טוב לפעמים אבל אין כמו לבוא מסודרים כשאתם יודעים מראש לאן אתם רוצים ללכת ומתי. את הספונטאניות תוכלו להשאיר לדברים אחרים שתעשו.

אל תשכחו לצלם את הטיול כדי לאסוף זיכרונות מהחוויות המהנות שלכם יחד , להראות בעתיד לילדים ולהתלהב איתם ליד החברים. תזכרו כשיש ילדים יותר קשה לטוס לפריז או כל יעד אחר בלעדיהם או אפילו איתם בייחוד אם זה מתוכנן להיות טיול ארוך, לכן נצלו כל רגע יחד ותצאו לטיול ארוך ומרגש.

 

פינת הטיפים

בעיצוב אירועים חשוב מאוד לשים לב לסוגי הפרחים ולמידת הטריות שלהם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.