עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

קוסמים בקריות

דוא הדפסה PDF

באיזור חיפה והקריות קיימים קוסמים רבים, במאמר זה נסביר מה הם בעצם קוסמים בקריות.

קוסמים בקריות הם מפעילים לימי הולדת שיעניקו ליום ההולדת שלכם חוויה מסתורית וכיפית שתגרום לכל הילדים לנסות להבין את הקסמים. קוסמים בקריות לבושים בדרך כלל חליפה שחורה וחולצה לבנה עם כובע גבוה על הראש. לעיתים הם משתמשים בכובע כדי להראות קסמים שונים ומיוחדים.


קוסמים בקריות צריכים להיות רשומים באגודת הקוסמים כדי להיות רשאים להעביר הופעה באגודת הקוסמים הם לומדים קסמים שאינם יודעים כמו קסמים חדשים ומקבלים התמחות מלאה בקסמים . תוכלו למצוא קוסמים בקריות באינדקסים ,עיתונים,  אתרי אינטרנט ופרסומות.

רבים מהקוסמים מוכרים ושמם הולך לפניהם תוכלו לקבל המלצות מחברים או מכרים שכבר חגגו בעזרת קוסם. קוסמים בקריות מגיעים כמעט לכל אזור שתבחרו. כמובן תלוי בסכום שאתם מוכנים לתת עבור החוויה. הסכום שמשלמים עבור מופע קסמים יכול להתחיל ממאות שקלים ועד אלפים הכול תלוי באיזה הפקה אתם מעוניינים האם אתם רוצים את הקוסם בלבד ? או שאתם מעוניינים להוסיף עוד דברים סביב כמו דוכני מזון שישביעו את הילדים , בובות ענק שיפעילו אותם? או אולי מתקנים מתנפחים? במידה ואתם מעוניינים להוסיף אטרקציות סביב המחיר יהיה גבוה יותר , אך החוויה תהיה גדולה יותר בעבור הילדים.

במידה ויש לכם אפשרות לעשות זאת בקשו מהקוסם שבחרתם לשלב את כל האטרקציות במידה והוא אינו עושה זאת  ישנם בעלי מקצוע אחרים שניתן להזמין מהם את האטרקציות. מטרת קוסמים בקריות היא להעביר את זמן יום ההולדת או האירוע שאתם עורכים בשמחה ולגרום לילדים ללכת הביתה בחיוך . מעבר לכך הם חוסכים לכם עבודה של הפעלות השקעה ומחשבה .

קוסמים בקריות כמו כל הקוסמים האחרים נמדדים לא רק בהופעה טובה אלא גם בשירות טוב ואדיב. הקסם של הקוסמים הוא האפשרות לעשות דברים שלא כל אחד יכול לעשות הקסמים גורמים  אשליה מיוחדת שלא הייתה לכם בעבר ולכן רבים נדהמים מקסמים. בזכות אפקט המסתורין אתם יכולים לראות קסם כמה וכמה פעמים עד שתבינו כיצד הוא נעשה.

קוסמים בקריות לא מגלים לעולם את הקסמים שעליהם. מספיק שאדם אחד יידע קסם מסוים ויספר לאחד אחר זה יתפשט מהר מאד והקוסמים לא יוכלו להעביר את הקסם הזה בהופעתם כי הילדים או האנשים כבר לא יסתקרנו ממנו . קוסמים בקריות לא מעבירים רק ימי הולדת אלא גם אירועים אחרים כמו הצגות , פסטיבלים , בת/בר מצווה ומופעי קסמים.

איך בוחרים קוסם טוב ?

•    קוסמים בקריות בוחרים לפי המלצות או מגיעים לראות מופע שלו באירוע אחר.

•    כאשר אתם מדברים עם הקוסם שימו לב לטונציה שלו ולשפה . בחרו בקוסם עם טונציה נעימה.

•    במידה ואתם רואים את הקוסם פנים מול פנים תסתכלו על הופעתו והאם הוא נוטה לחייך הרבה. כדאי לבחור קוסמים בקריות חייכנים משום שילדים אוהבים חיוכים ושמחה.

•    כדי לבחור קוסם טוב עושים רשימה של יתרונות וחסרונות שיש לכול קוסם  . והקוסם שאצלנו רוב יתרונות הוא הקוסם שנבחר.

 

עדכון אחרון ב-שלישי, 12 פברואר 2013 10:42  

פינת הטיפים

שמלות כלה הם דבר מהמם אך יותר חשוב שיהיה לך נוח באירוע שלך את הולכת לקפוץ ולהשתולל דאגי להביא לך עוד הופעה יותר נוחה לריקודים


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.