עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

דוכני מזון

דוא הדפסה PDF

אפשרות נהדרת לחגיגה של כל אירוע בין אם זה יום הולדת ובין אם זו בת מצווה היא דוכני מזון הם יעבירו לכם חגיגה ללא הכנות מרובות אתם תוכלו לשבת בצד וליהנות מהחגיגה מתרחשת בעצמה וכדי שזה ייקרה תדאגו גם לכמה מפעילים לימי הולדת או לחגיגה אחרת ואז אתם מסודרים נשאר לכם רק לצלם את הכול.

אז מה דוכני המזון מציעים ומה טוב בכל דבר ?


על האש – ישנם דוכני מזון שמציעים על האש הם עושים עבורכם את כל קניית הבשרים האיכותיים , התבלינים וכל מה שצריך סביב . אתם לא תצטרכו לעבוד שעות על המנגל אלא רק לבקש מה אתם רוצים שיהיה ואיך. דוכן זה מתאים לכל חגיגה והוא מגיע לכל מקום שתבחרו.

סושי – גם לאנשים החובבים סושי יש פתרון , גם עבורם קיימים דוכני מזון שמגיעים עד בית הלקוח ומפנקים בכל סוגי הסושי הקיימים , דוכני המזון מתאימים לכל אירוע . הם מתאימים גם לסדנאות בהם יש מפעילים לימי הולדת או מפעילים אחרים כמו מפעלי סדנאות צחוק והם מתאימים גם לישיבות שנעשות בעבודה. דוכני מזון חוסכים עבורכם הזמנת קייטרינג שלם.

המבורגר / נקניקייה בלחמנייה – דוכני מזון שמציעים המבורגר / נקניקייה בלחמנייה מתאימים מאד לימי הולדת . הילדים מתעייפים מכל ההפעלות סביב ,לכן זה מומלץ להזמין מפעילים ליום הולדת אף אחד לא ישתעמם ויוכל ליהנות ממשחקים וריקודים. והעייפות גורמת לרעב ובמקום שאתם תתחילו להכין נקניקיות , המבורגר , חומוס או כל דבר אחר בלחמנייה דוכני מזון עושים זאת עבורכם וחוסכים לכם עבודה מרובה . הילדים מאד אוהבים את המאכלים האלה ולכן הם גם המאכלים העיקריים שיש בימי הולדת.

קרפ / פנקייק – אם אתם עורכים אירוע פשוט יותר לזמן קצר תוכלו להשכיר דוכני מזון מפנקים בטעמים מתוקים כמו קרפים ופנקייקים בטעמים שונים כמו שוקולד , כרמל , שוקולד לבן עם תוספות מעל או בצד. כולנו אוהבים להכניס מידיי פעם או כמעט תמיד מתוק לפה , לכן זה רעיון מעולה . אך קחו בחשבון שהוא לא משביע במיוחד ולכן אם אתם עורכים חגיגה שלוקחת מספר שעות כמו יום הולדת עם מפעילים לימי הולדת וארגון גדול מומלץ להשאיר את הדוכן הזה כקינוח ולפני כן לתת לילדים להתפנק על המבורגר טוב בלחמנייה.

מכונת סוכר / פופקורן-  מכונות שילדים כל כך אוהבים הם מכונות הסוכר והפופקורן . מכונת הסוכר מוכרת לכולנו גם אנחנו שהיינו ילדים היינו אוהבים שקונים לנו מקל סוכר מתוק . אז את הילדים שלנו לא נפנק? . מכונה מעולה שאת מחירה מחשבים לפי כמות מקלות הסוכר שאתם מעוניינים שתהיה חשבו לפחות שני מקלות סוכר לילד על מנת שלא יחסר . מכונת הפופקורן טעימה גם היא וכיום נמצאת כמעט בכל יום הולדת או חגיגה גדולה אחרת יש לה טעם קלאסי שגורם ללקק את האצבעות. אם כבר הזמנתם מפעילים לימי הולדת תשאלו אותם אם הם משכירים מכונות סוכר ופופקורן רבים עושים זאת.

ישנם עוד דוכני מזון רבים שיפנקו את האורחים שלכם חוץ מזה שהזמנתם מפעילים לימי הולדת , אין סוף לרעיונות החדשים שצצים לדוכנים מומלץ להתעדכן ולפנק.

 

עדכון אחרון ב-שלישי, 12 פברואר 2013 10:42  

פינת הטיפים

שמלות כלה הם דבר מהמם אך יותר חשוב שיהיה לך נוח באירוע שלך את הולכת לקפוץ ולהשתולל דאגי להביא לך עוד הופעה יותר נוחה לריקודים


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.