עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

מקום לחינה

דוא הדפסה PDF

נכון שיש היום כאלו שאימא שלהם לא תוותר על חינה מסורתית בבית, אבל יש גם כאלו שדווקא ירצו לחגוג חינה לא בבית אלא חינה מפוארת במלוא הדרה שתהיה לא רק טקס משפחתי מסורתי אלא תהיה טקס שמח ותוסס שיסחוף אחריו את כל החברים , ולכן יש היום הרבה זוגות שעומדים להתחתן אשר מחפשים מקום לחינה .

כדאי לזכור שכאשר אתם מחפשים מקום לחינה לא כל אולם ולא כל גן אירועים יכול להתאים לחינה, ראשית כדאי לא לבחור באולם או גן אירועים שאין לו רישיון עסק, בנוסף חשוב לבדוק שאותו אולם או גן אירועים כבר התנסה במתן שירותים לאירועי חינה ויש לו ספקי שירותים שונים היודעים לתת שירותים הנדרשים בעת אירועי חינה כמו מוזיקה מתאימה, קייטרינג מסורתי מתאים ועוד.


בנוסף חשוב שגם בעלי האירוע יחשבו האם הקהל שלהם ירצה להיות באירוע הנערך במקום כזה או שאולי הקהל יעדיף אירוע חינה הנערך במקום בעל אופי אחר או סגנון אחר.

 

מה כדאי לבדוק כשמחפשים מקום לחינה


•    האם המקום פועל ברישיון – נכון שמדובר רק בחינה ולא בחתונה אבל בכל זאת גם מקום לחינה חשוב שיהיה לו רשיון לעסק ושיפעל ע"פ כל התקנות והאישורים, כך תבטיחו לעצמכם שלא תקלעו למצבים מאכזבים ולעוגמת נפש כאשר יסתבר לכם פתאום שאותו מקום נסגר בדיוק שבוע לפני החינה שלכם.

•    נגישות – תמיד כדאי לבחור מקום לחינה שנוח להגיע אליו והוא נגיש ולא מקום לחינה שהוא מבודד ונמצא בסוף העולם ימינה.

•    מתן שירותים הנדרשים בעת אירוע חינה- מקומות רבים שבהם ניתן לערוך חינה מציעים היום חבילה שלמה המציעה שירותים שונים הנדרשים במהלך חינה כמו למשל קייטרינג המתאים לחינה, צילום של אירוע החינה, מוסיקה לחינה, אטרקציות לחינה ועוד.

•    האם המחירים מתאימים לתקציב שלנו – כאמור יש סוגים שונים של מקומות שאפשר לערוך בהם חינה החל ממסעדה אוריינטלית קטנה ומשפחתית וכלה באולם מפואר ונוצץ , וכמובן שטווח המחירים בין המקומות הללו הוא גדול , לכן חשוב לבדוק האם  התקציב שלכם מאפשר לכם לשכור אולם נוצץ במחיר מפוצץ או שאולי מסעדה משפחתית וקטנה במחיר סביר.

•    האם יש לאותו אולם או מסעדה נסיון בעריכת אירועי חינה –כל מקום המגדיר עצמו כמקום לחינה , חשוב שתבררו היטב האם אכן יש לאותו מקום ניסיון רב בעריכת אירועי חינה או שמדובר רק במלים ואין עדיין נסיון מעשי.

המאמר נכתב על ידי בן גורן מצוות מועדון האנגל'ס
המשמש כמקום לחינה ומיועד לאירועים קטנים


www.style-club.co.il

עדכון אחרון ב-שלישי, 16 נובמבר 2010 11:43  

פינת הטיפים

חשוב לשים לב שהתקליטן משלם לפדרצייה ולאקום על מנת שלא תיקנסו באירוע שלכם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.