עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

10 טיפים שימושיים לקראת החתונה

דוא הדפסה PDF

מתחתנים? מזל טוב! חתונה היא אולי האירוע החשוב בחייכם וככזה, יש להקדיש משאבים רבים ולא מעט תשומת לב לעניין תכנון ועיצוב החתונה עצמה. לפניכם 10 טיפים אשר יסייעו לכם בהליך קבלת ההחלטות הנוגעות לחתונה ובעיקר לעיצובה:

 

 

1. הימנעו מהוצאות כספיות כבדות ומיותרות – לא פעם, זוגות רבים נוטים לשלם סכומי עתק עבור עיצוב חתונתם. ישנן לא מעט חברות המתמחות בעיצוב אירועים – חלקן יקרות יותר, וחלקן יקרות פחות. יש לערוך סקר שוק בענף עיצוב האירועים טרם בחירת המעצב היוקרתי ביותר. כמו בכל שוק תחרותי, תמיד ניתן למצוא נותני שירות מקצועיים ומיומנים המציעים שירות מצוין במחיר סביר והגיוני.

 

2. מעצבי הבית - בדרך כלל לאולמות האירועים יש מעצב או מעצבת בית אשר מחיריהם נמוכים באופן משמעותי מהמחירים של החברה לעיצוב אירועים. לפני שסוגרים על מעצב אירועים חשוב לדעת מול מי אתם עובדים , מה האופי שלו – סבלני או עצבני, ובכלל אם יש כימיה ביניכם (הכימיה חשובה מאוד לתהליך כולו).

 

3. אל תסגרו עסקת עיצוב אירועים בטלפון -  חלק מהמידע אותו תרצו לקבל ממעצב האירועים הפוטנציאלי אינו יכול להיות מועבר דרך הטלפון. למשל, עיון בתיק עבודות קודמות וחתימה על חוזה שירות, אינם יכולים להתבצע דרך הטלפון.

 

4. התעניינו בקיומן של הנחות – כן, אל תתביישו לשאול האם הצעת המחיר אותה קיבלתם הינה סופית. תמיד יש מקום למיקוח היות ואין לכם מה להפסיד. העצה תקפה למשא ומתן הנערך גם עם האולם עצמו וגם עם חברת עיצוב האירועים.

 

5. קבעו עם מעצב האירועים שבחרתם כמה שיותר זמן מראש - כך תוכלו להשיג את העיצוב שרציתם, תוכלו לסדר אותו בצורה הכי טובה, יהיה עליכם פחות לחץ והכי חשוב תוכלו להבטיח את המעצב שלכם בתאריך החתונה.

 

6. רכב החתונה – יהיה זה רעיון טוב לנסות ולשלב את עיצוב רכב החתונה אשר יועמד לרשות החתן והכלה ביום האירוע כחלק מחוזה השירות הכולל עם חברת עיצוב האירועים. כך למעשה תחסכו התרוצצויות מיותרות ממקום למקום בכדי למצוא סרטים וקישוטים המתאימים לאוטו.

 

7. היו אקטיביים בעיצוב חתונתכם - אל תתפשרו על מה שמציעים לכם, בקשו רעיונות חדשים ומיוחדים ממעצב האירועים - רעיונות שיהפכו את חתונתכם למיוחדת ויגרמו לאורחים לזכור אותה לאורך זמן. הייחוד יכול לבוא לידי ביטוי בכל דבר – בעיצוב השולחנות, בעיצוב החופה ואפילו בעיצוב הזר של הכלה.

 

8. אל תפחדו להגיד "לא!" – לדוגמא, כלים כמו כלי ברזל וכלי זכוכית עלולים לייקר את מחיר העיצוב בהרבה. אל תחששו להגיד לא – מעצב טוב יודע להסתדר גם בלי אותם כלים יקרים.

 

9. צבעים, צבעים ושוב צבעים - שלבו בחתונה מספר צבעים ואל תלכו רק על מוטיב הצבע הלבן. בעזרת המעצב תוכלו לשלב צבעים רבים באופן מרהיב ומרשים.

 

10. והחשוב ביותר – זכרו, אתם אלה שקובעים את טיב חיי הנישואים ולא החתונה. לכן, במידה והמשאבים העומדים לרשותכם מוגבלים – הפיקו את המקסימום ממה שיש.


כעת כל שנותר הוא לאחל לכם המון מזל טוב, שאהבתכם לא תדעך ושנישואיכם יהיו חזקים ואיתנים.

 

נתי נוישטיין

עדכון אחרון ב-שני, 01 אוגוסט 2011 08:48  

פינת הטיפים

שמלות כלה הם דבר מהמם אך יותר חשוב שיהיה לך נוח באירוע שלך את הולכת לקפוץ ולהשתולל דאגי להביא לך עוד הופעה יותר נוחה לריקודים


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.