עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

קליפים לבת מצווה

דוא הדפסה PDF

ההורים שלנו זוכרים שפעם דמויות ציבוריות חשובות  היו זוכות לתכנית טלויזיה שקראו לה "חיים שכאלה" ובתכנית היו רואים תמונות וקטעי צילום המספרים את סיפור חייו של אותה אישיות, היום כל נער בת מצווה או נערה בת מצווה  זוכים ל"חיים שכאלה"  באמצעות קליפ בת מצווה או קליפ בת מצווה.


קליפ בת מצווה הוא בעצם סרט המספר את סיפור חייו של הנער החוגג בת מצווה, קליפ בת מצווה שעשוי נכון והופק ע"י אדם מקצועי יהיה קליפ מרגש ומסקרן מפתיע ומעניין. זהו קליפ המספר תוך כמה דקות את כל הדברים החשובים שקשורים לנער שחוגג  13 שנים לחייו.

קליפ בת מצווה הוא דרך להכניס לאירוע הבת מצווה משמעות עמוקה ותוכן אמיתי, דווקא היום כאשר כולם טוענים שאירועי הבת מצווה/בת מצווה הפכו לאירועים ריקניים הרי שקליפ בת מצווה הוא הדרך להכניס לאירוע תוכן בעל משמעות המספר את קורות חייו של אותו נער שמסיים פרק חיים של 13 שנה.

קליפ בת מצווה הוא כמו אמצעי המייחד את נער הבת מצווה משאר חבריו והוא יהיה האלמנט שאותו יזכרו האורחים.  האורחים לא יזכרו מה היה האוכל באירוע או איך היה מעוצב האולם שבו נערך האירוע האורחים כן יזכרו את קליפ הבת מצווה, המלים שנאמרו בו , השירים שנשמעו בו, והתמונות שהופיעו בו, וכך כל אירוע בת מצווה יכול להפוך לייחודי ושונה מאחרים.

קליפ בת מצווה הוא אלמנט שבאמת מרגש את האורחים וגורם להם לחוויה אמיתית ומרגשת, האורחים כבר לא מתרגשים מהאוכל הטעים או מטקס הדלקת הנרות בבר המצווה, או מהברכה של ההורים , אבל האורחים כן יתרגשו מהקליפ שהוא מעין סרט דוקומנטרי המתעד את חייו של הילד/נער עד עתה.

יש היום סוגים שונים וסגנונות שונים של קליפים לבת מצווה, יש קליפ בת מצווה סטנדרטי ורגיל, יש קליפ בת מצווה משעשע, יש קליפ בת מצווה הכולל בתוכו עלילה דמיונית כלשהי שהכוכב שלה הוא נער בת מצווה, ויש קליפ בת מצווה הכולל בתוכו אמנויות במה כלשהן כמו ריקודים, שירה, פנטומימה, בריקדאנס, אמנויות רחוב ועוד.

יש היום שוק גדול של חברות המספקות שירותים של הפקת קליפים לבת מצווה , כך שאין בעיה למצוא את אנשי המקצוע שיערכו עבורכם את קליפ הבת מצווה שלכם.


 

עדכון אחרון ב-ראשון, 29 מרץ 2015 11:47  

פינת הטיפים

חשוב לשים לב שהתקליטן משלם לפדרצייה ולאקום על מנת שלא תיקנסו באירוע שלכם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.