עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

קליפ לבר מצווה

דוא הדפסה PDF

אם בעבר המושג קליפ היה נקשר בעיקר לסרט המציג שירים של זמרים והיה נחשב למוצר יקר  הרי שהיום תעשיית הקליפים היא תעשייה פורחת ומשגשגת ועלות ההפקה של קליפים היא זולה הרבה יותר, ולכן היום ניתן למצוא קליפים של חתונות, קליפים שהוכנו לרגל אירועים עסקיים ויש כמובן קליפ בר מצווה וקליפ ליום נישואין וכך הלאה והלאה.


קליפ בר מצווה מהווה היום חלק בלתי נפרד מכל בר מצווה לא משנה אם זו בר מצווה נוצצת ומפוארת או בר מצווה סולידית וסטנדרטית הנערכת במועדון כלשהו.
ניתן לערוך את הקליפ באופנים שונים והוא יכול לכלול רכיבים שונים. יש מי שירצה  להכין קליפ בר מצווה בעצמו ויש מי שירצה להיעזר בחברה המתמחה בהפקת קליפים מסוגים שונים.
קליפ יכול לכלול בתוכו קטעי וידאו, תמונות שירים, ואפקטים גרפיים מיוחדים כמו קטעי אנימציה וכד'.

קליפ בר מצווה הוא מוצר שהוא תולדה של המעבר לעידן של צילום דיגיטלי , עידן שבו הנגישות שלנו לצילום היא עצומה, אנו יכולים לצלם כל רגע בחיינו, ואכן ההורים של היום מצלמים כל סיטואציה חשובה בחייו של הילד בין אם זאת סתם קפיצה של הילד על מתקן הג'ימבורי או אולי הרגע שבו הנער משחק כדורגל ומבקיע שער. כל אוסף הצילומים הענק הזה יכול להפוך בקלות לקליפ המספר את סיפור חייו של הנער.

קליפ שהוא איכותי הינו קליפ המכיל בתוכו סיפור מעניין ואטרקטיבי שמושך את קהל האורחים ומסקרן אותם. יש כאמור סוגים שונים של קליפים, יש מי שירצה קליפ בר מצווה המלווה בשיר היפ-הופ, יש מי שריצה קליפ בר מצווה המתרכז בתחביב הראשי של חוגג הבר מצווה ויש מי שירצה קליפ בר מצווה שיהיה לו סגנון אקסטרימי. היום בעידן הצילום הדיגיטלי וההתפתחויות הטכנולוגיות השונות של עולם הצילום אפשר להוציא לפועל כל פנטזיה שתרצו.

קליפ בר מצווה יש לו יתרון ע"פ כל אטרקציה אחרת שניתן למצוא באירועי בר מצווה, והיתרון שלו הוא העובדה שזו אינה סתם אטרקציה סתמית שנער הבר מצווה בחר אותה כי הוא רוצה להרשים את האורחים ולהיות IN , זוהי אטרקציה שיש לה קשר חזק אל הנער והנער מתחבר אליה ואל סיפור חייו.

 

עדכון אחרון ב-ראשון, 29 מרץ 2015 11:49  

פינת הטיפים

חשוב לשים לב שהתקליטן משלם לפדרצייה ולאקום על מנת שלא תיקנסו באירוע שלכם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.