עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

עיצוב אירועים – מאז ועד היום

דוא הדפסה PDF

פעם בימי המאה ה-20 , כל האירועים היה להם אופי קבוע וכולם היו נראים בערך אותו דבר, אולם היום בעידן שבו כל אחד רוצה להיות מיוחד ומקורי, כל אירוע צריך להיות אירוע מעוצב שיש עיצוב אירועים ייחודי ומקורי לו וכמובן מושקע.


יש כאלו שיסתפקו בשירותי עיצוב האירוע שניתנים ע"י גן האירועים או אולם האירועים שבו ייערך האירוע, ויש כאלו שירצו לשכור את שירותיה של חברת עיצוב אירועים שתיקח על עצמה את הפרויקט של עיצוב האירוע על כל רבדיו. .
חברת עיצוב אירועים משחררת בעצם את בעל האירוע מכל כאבי הראש המתלווים לנושא של עיצוב האירוע , ומאפשרת לו לישון בשקט ולדעת שיש מי שלקח על עצמו את המשימה של עיצוב האירוע.
חברת עיצוב אירועים צריכה לכלול צוות יצירתי ובעל מעוף שידע להקשיב לרחשי לבו של הלקוח, וידע להפוך את החלום המשוגע של הלקוח לאירוע אמיתי.


עיצוב אירועים הוא מושג  נרחב המתייחס למגוון רחב של נושאים, החל מעיצוב קבלת הפנים לאירוע, דרך עיצוב האווירה , וכלה בעיצוב מרכזי השולחן באירוע.
עיצוב אירועים יכול להתנהל בסגנונות שונים , ובמשך הזמן מתפתחים גם אופנות שונות של עיצוב אירועים.
יש כאלו שירצו שהאירוע שלהם יהיה מעוצב ע"פ קונספט מסוים למשל אירוע בר מצווה בקונספט של קבוצת כדורגל מסוימת, ויש כאלו שירצו לעצב חתונה באמצע הטבע, או באתר ארכיאולוגי כלשהו.
חברות עיצוב אירועים הן חברות שמסוגלות להפוך כל פנטזיה של הלקוח לאירוע ממשי ואמיתי.
יש חברות עיצוב אירועים המתמחות בנישה ספציפית , כמו עיצוב אירועים בטבע או עיצוב אירועים עסקיים, ויש חברות המספקות מעטפת שלמה של שירותים הקשורים לעיצוב אירועים.

מה כולל עיצוב אירועים

•    עיצוב האווירה באירוע
•    עיצוב התאורה באירוע
•    עיצוב מרכזי השולחן באירוע
•    עיצוב הבמה או רחבת הריקודים באירוע
•    עיצוב החופה באירוע

בכל מקרה עיצוב אירועים דורש ממעצבי האירוע ליצור קשר עם לא מעט נותני שירותים החל מתקליטן וכלה בספק הקייטרינג או הצלם לאירוע,  ואחת ממטרותיו של מעצב האירועים היא לעצב אירוע שיתקתק כמו שעון ולא יהיו בו פאשלות, אירוע כזה שיענה לציפיות של בעל האירוע, ויצליח להשיג את מטרותיו של האירוע.

 

עדכון אחרון ב-ראשון, 29 מרץ 2015 11:50  

פינת הטיפים

שמלות כלה הם דבר מהמם אך יותר חשוב שיהיה לך נוח באירוע שלך את הולכת לקפוץ ולהשתולל דאגי להביא לך עוד הופעה יותר נוחה לריקודים


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.