עיצוב אירועים - תקליטנים - אטרקציות לאירועים -Diamondz

הופכים כל אירוע ליהלום אמיתי

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט

עיצוב אירועים כי יש רק יום אחד כזה

דוא הדפסה PDF

אם בעבר בעידן של אירועים סטנדרטיים בעלי שטאנץ קבוע, לא היה כל צורך בשירות של עיצוב אירועים, הרי שהיום בעידן של אינדבדואליזם ועידן שבו כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה הייחודי ביותר והמרשים ביותר, ניתן למצוא מגוון עצום של אירועים שכלל אינם דומים זה לזה, וכל אחד יש לו את הייחוד שלו.


אחד האלמנטים החשובים שבעזרתם ניתן להשיג אירוע ייחודי ומקורי הוא האלמנט של עיצוב אירועים. עיצוב אירועים כמו כל תחום אחר בענף העיצוב הוא תחום שמשתנה כל הזמן ויש בו כל הזמן תהפוכות , עיצוב אירועים מעניק לכל אירוע צביון אחר ומראה אחר.
יש מי שירצה לקבל שירות של עיצוב אירוע באמצע הטבע,או עיצוב של חתונה על חוף הים,  ויש מי שירצה לקבל שירות של עיצוב אירוע השקת מוצר, או עיצוב אירוע עסקי כלשהו.

איש המקצוע המספק שירות של עיצוב אירועים צריך לדלות לא מעט מידע על האירוע שעומד להתרחש ובהתאם למידע שהוא אוסף עליו להתחיל לדמיין ולתכנן כיצד ייראה האירוע במציאות.  במהלך תהליך של עיצוב אירועים חשוב לדעת מהי מטרת האירוע, איזה סגנון רצוי שיהיה לאירוע האם זה יהיה אירוע שמרני קלאסי או אירוע נועז וחדשני, מי צפוי להיות קהל היעד באירוע, מהם ההעדפות של בעלי האירוע ומהו החזון של בעל האירוע. לאחר שיש בידיו של מעצב האירועים את כל המידע הנ"ל הוא יכול להתחיל לתכנן כיצד יראה עיצוב מרכזי השולחן באירוע, מה יהיה עיצוב התאורה באירוע, מה יהיה העיצוב של רחבת הריקודים באירוע או של בימת הנואמים באירוע וכך הלאה והלאה.
אנשי המקצוע העוסקים בתחום של עיצוב אווירה ואירועים מסוגלים להפוך כל רעיון משוגע למציאות אמיתית וכל פנטזיה דמיונית לאירוע מוחשי ואמיתי.

היום בעידן שבו רבים מאתנו פוגשים לא מעט אירועים בחיינו, ורבים מאתנו מוזמנים לא פעם ולא פעמיים לאירועים שונים, החיפוש והביקוש אחר מעצבי אירועים רק גובר, ובמשך השנים התפתחה לה נישה מקצועית ספציפית העוסקת בתחום של עיצוב אירועים, וגם הנישה הזו מתרחבת כל הזמן ומתחלקת לתחומי התמחות, יש כאלו המתמחים בעיצוב אירועים עסקיים בלבד, ויש כאלו המתמחים בעיצוב אירועים בטבע, וכך הלאה והלאה.

 

עדכון אחרון ב-שני, 30 אוגוסט 2010 13:16  

פינת הטיפים

בעיצוב אירועים חשוב מאוד לשים לב לסוגי הפרחים ולמידת הטריות שלהם


טיפים לאירועים

ריבוי סלוני כלות בישראל גורם לכך שהמבחר והמגוון הקיים לכלות הינו עצום.

הטרנד החדש של כל אירוע הינו דוכני מזון, כל בעל אירוע יודע כי דוכני מזון הופכים ומשדרגים כל אירוע להצלחה גדולה.

אירוע יום הולדת ללא מפעילים כגון קוסמים או ליצנים או אפילו מתקנים מתנפחים כאטרקציה נוספת באירוע יגרמו לאירוע היום הולדת להיות אירוע תפל ולכן כדאי לחשוב על סוגי אטרקציות לאירועים מהסוג הזה.